Raktározás, logisztika

Logisztikai ügyintézőnek állás Biatorbágyon azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
2016. 06. 01. 08:35

Biatorbágyi raktárunkba keresünk Logisztikai ügyintézőt!

Főbb feladatok:

  • napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel
  • riportok, jelentések, statisztikák készítése
  • raktári árumozgások koordinációja
  • szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • nagyfokú precizitás
  • rugalmasság, önállóság
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás és logisztikai szakmai tapasztalat előnyt jelent

Kezdés:

  • azonnal

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Munkaidő:

  • 8 órás

Jelentkezés az állásra: magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az allas@gw-world.com email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése