Targoncavezető állás Biatorbágyon targoncás tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2016. 11. 08. 10:36

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú, raklapgyártással foglalkozó cég keres 1 főt targoncavezető pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező áruk (rakodólap) átvétele, lerakodása és szállítójárműre történő felrakodása emelővillás targoncával. Szállítólevelek kiállítása.

Elvárások:

  • targoncás tapasztalat.

Munkába állás tervezett időpontja:

  • akár azonnal

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy Vendel Ipari Park

Bér:

  • megegyezés szerint.

Részletesebb információ emailban kérhető.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal az info@tsconsulting.hu email címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése