Szállítás, fuvarozás

Nemzetközi fuvarszervező Kollégát keresünk aktív angol és/vagy német nyelvtudással Biatorbágyon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2017. 07. 12. 14:06

Nemzetközi fuvarszervező Kollégát keresünk aktív *angol és/vagy német*nyelvtudással saját gépkocsipark munkáinak szervezésére!
Cégünk saját kamionflottával rendelkező, rohamosan fejlődő nagyvállalat. Munkavállalóink számára prémium munkakörnyezetet és versenyképes béreket biztosítunk, innovatív megoldásokkal és kiszámítható életpályával. Fontos számunkra, hogy naprakészek és hatékonyak legyünk, ezért a számítástechnikai és kommunikációs eszközök terén a jelenleg elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk munkatársainknak.
Vállalatunk folyamatosan bővül, új csapatot épít így több pozícióban is keresi új munkatársait!!!

Az Új Kolléga Főbb Feladatai:
saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása 2 hetes ciklusokban (gépkocsi vezetőink a 45h-s pihenőjüket itthon töltik) , üres átállások csökkentése
ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek megkeresése
fuvarokmányok ellenőrzése
szállítások adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben
megbízások, teljesítések nyomon követése
együttműködés és kapcsolattartás az egyéb területeken dolgozó kollégákkal
fuvarfeladatokhoz tartozó reklamációk kezelése.

Elvárások:
legalább 1 éves szakirányú tapasztalat
minimum középfokú végzettség
nemzetközi fuvarozási ismeretek
társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
önálló, precíz munkavégzés, gyorsaság, jó kommunikációs és szervezői készség
Ha szeretnél nagyon sokat tanulni, fejlődni egy valóban profi csapatban akkor magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz az alábbi email címen: sz.szucs@gtrans.hu, vagy érdeklődj az alábbi telefonszámon:30 9952168

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése