Fizikai, segéd, betanított munka

Minőségellenőri pozícióban munka Biatorbágyon kiemelkedő órabérrel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
Fizetés: Bruttó 1300 - 1300 / Óra
2017. 08. 15. 12:27

Angol minőségbiztosítással foglalkozó autóipari partnercégünk részére keresünk minőségellenőri munkatársakat több műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • operatív munkavégzés (csomagolási, gyártási és ellenőrzési feladatok)

Elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség (középszintű előny)
  • Minőségellenőri/Gyári/Operátori tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1300 Ft/óra + műszakpótlék, túlórapótlék
  • Utazási költségtérítés

  • Céges buszjárat biztosított: Budapest, Csemő, Cegléd, Monor , Üllő,Felcsút, Bicske, Zsámbék, Pusztaszabolcs, Ercsi, Százhalombatta, Érd, Tatabánya irányából!

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Budai út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát várjuk az allas@enterworks.hu e-mail címre. (Tárgy: Biatorbágy)

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése