Raktározás, logisztika

Raktáros munkalehetőség Biatorbágy és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2017. 08. 18. 13:24

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logisztikai szolgáltatásainak számos jónevű magyar és nemzetközi vállalat szavaz folyamatosan bizalmat. Dunaharaszti, Biatorbágyi és Győri telephelyek fiatal csapataiba keresünk

RAKTÁROSOKAT

Feladatok:

  • küldemények kezelése
  • kamionok fel- és lerakodása
  • csomagolás, komissiózás
  • árumozgatás, ki- és betárolás
  • raktár tisztán tartása

Elvárások:

  • targoncavezetői gyakorlat
  • nagyfokú precizitás és rugalmasság
  • csapatszellem

Előny:

  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • magasemelésű gépkezelői vizsga

Amit nyújtunk:

  • targoncavezetői jogosítvány megszerzését tanulmányi szerződéssel
  • stabil munkahelyet egy nagymúltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • jelentős béren kívüli juttatásokat
  • fiatalos munkahelyi légkört

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, Biatorbágy, Győr

Munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakban

Jelentkezés: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal e-mailben, a választott telephely megjelölésével

Várható kezdés: azonnal

Kapcsolat: Gebrüder Weiss Kft., Varga Zsuzsanna, Humánfejlesztés, allas@gw-world.com

Bővebb információ aktuális, állásajánlatainkról: www.gw-world.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése