Szerviztechnikus állás azonnali kezdéssel versenyképes bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2017. 11. 15. 14:34

Több mint 25 éve működő és folyamatosan fejlődő, prémium márkájú fejéstechnológiai, robottechnikai és istállótechnológiai berendezések forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozó magyar tulajdonú Kft a további dinamikus növekedés érdekében szerviztechnikus munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Az automatizált berendezések műszaki állapotának szinten tartása, karbantartások szervezése, ellenőrzése
  • A szerviz és a karbantartás műszaki feladatainak ellátása a szakmunkások szakmai irányításával
  • A megvalósult projektek műszaki ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Új ismeretek iránti nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyakorlatias, önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű munkába járáshoz elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Biatorbágy (Premier Outlet közelében) illetve Kelet-magyarországi – állattartó telepeken

Pályakezdők jelentkezését is várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezés módja: Telefonon a +3623/ 310 132 -es, vagy +3630/ 509 7268 -as számokon, vagy e-mailben a konyveles@bosmark.hu címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése