Operátor álláslehetőség Bicskén, ingyenes buszjárattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
Fizetés: Bruttó 240000 - 260000 / Hónap
2017. 11. 22. 20:39

December első feléig még vannak állásinterjúk! Hívj minket, vagy jelentkezz elérhetőség megadásával!

  • 200.000 Ft bruttó kezdő alapbér
  • + 30% és 50% pótlékok
  • ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
  • nettó 24.000 Ft készpénz cafeteria próbaidő letöltése után
  • havi bruttó 16.000 Ft cafeteria (választható elemekből) a próbaidő után
  • étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
  • konditerem ingyenes használata a munkahely területén
  • tiszta és kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

  • összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
  • tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • alap számítógépkezelői ismeretek
  • jó látás (akár szemüveggel)
  • több műszak vállalása (8 órás műszakokkal, benne 35 perc munkaközi szünet)

Gyors munkába állás Bicskén a Vincotech Hungária Kft.-nél!

Munkarend: 3 délelőtt (utána 32 óra pihenő) – 3 éjszaka – 2 szabadnap – 3 délután – 1 szabadnap

Elérhetőség:

  • fixjob1@gmail.com
  • 0630/ 84 754 30

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése