Raktározás, logisztika

Raktáros / targoncás állás Biatorbágy közeli üzemünkbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
2018. 07. 25. 15:14

Biatorbágy közeli üzemünkbe keresünk dinamikus, motivált szakirányú tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:
• Épületek klimatizáláshoz gyártunk kompakt légtechnikai berendezéseket. Ezen gépek szerelésének raktári kiszolgálása, anyagmozgatás, rakodás.
• Kamionok fel- és lerakodása
• Késztemékek csomagolása, mozgatása

Elvárások:
• Raktározási/ targoncás gyakorlat
• Önálló precíz munkavégzés
• Fiatalok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
• Kiszámítható időbeosztás
• Rendezett, tiszta munkakörülmények (gyártócsarnoki munkavégzés)
• Biztos nemzetközi vállalati háttér, stabil munkahely
• Versenyképes fix bérezés, munkába járási támogatás
• Hosszútávú szakmai fejlődés, targoncavezetői jogosítvány megszerzése

  • l.horvath@gimek.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése