Kereskedelem, értékesítés

GAS márkaboltunkba keresünk talpraesett, teljes illetve részmunkaidős eladót

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
2018. 08. 22. 15:25

Biatorbágyon a premier outletben , illetve Budapesten a campona üzletházban lévő GAS márkaboltunkba keresünk talpraesett, kiválóan kommunikáló teljes illetve részmunkaidős eladót .

Elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség
  • stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégezés
  • kiváló kommunikációs készség

előny:

  • kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Fényképes önéletrajzokat a zsofia.labossa@gasjeans.hu címre, a kívánt üzlet megjelölésével vagy az üzletben személyesen kérnénk leadni.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése