Szállítás, fuvarozás

Autóbuszvezető álláslehetőség családi vállalkozásnál teljes- vagy részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Bruttó 200000 - 400000 / hónap
2019. 02. 08. 08:33

Cégünk Budapestről szervez turistaprogramokat, főként külföldi, kislétszámú csoportoknak.

A programok része a Budapest és Etyek közötti transzfer, melyet 20 fős Mercedes Sprinter buszunkkal végzünk.

A programok általában 4-5 óra hosszúak, ehhez keresünk autóbuszvezető kollégát.

Fiatal és kis cég vagyunk, lelkes, kb 12 fős csapattal, ahol mindenki ismeri egymást és törődik egymással.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, hívj minket bátran: 20/ 539 61 10

Feladatok:

  • Utasok felvétel budapesti címeken (főként szállodák), autóbusz vezetése Budapest és Etyek között, a programok során utasokra várakozás, túravezető utasításainak követése.

Elvárások:

  • D kategóriás (autóbusz) jogosítvány, érvényes tachográf kártya, jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, jó csapat légkör, rugalmas munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése