Utazási iroda otthon végezhető munkára programszervező munkatársat keres

City&Wine Kft.

Bruttó 350 000 Ft / hónap
2019. 02. 08.

Dinamikusan növekedő utazási irodánk Budapestről szervez turistaprogramokat, főként külföldi, kislétszámú csoportoknak.

A túristacsoportok programjának szervezéséhez, az utasok és szállodákkal történő - főként elektronikus és telefonos - kapcsolattartáshoz keresünk munkatársat.

Fiatal és kis cég vagyunk, lelkes, kb 12 fős csapattal, ahol mindenki ismeri egymást és törődik egymással.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, hívj minket bátran: 30/526 3872.

Feladatok

  • telefonos ügyfélszolgálat magyar és angol nyelven
  • ügyfelekkel történő levelezés, részben angol nyelven
  • programszervezés, partnerekkel és túravezetőkkel kapcsolattartás
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • angol nyelv alapos ismerete, szóban és írásban
  • idegenforgalomban vagy szállodaiparan szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • Budapest belvárosának alapos ismerete
  • dinamikus, személyiség, jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi

Amit kínálunk

- otthon végezhető munka

- versenyképes jövedelem

- családias légkör, csapatprogramok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!