Szállodába recepciós állás pátyi munkavégzéssel

Háromcsillagos szállodánkba recepciós munkatársat keresünk, azonnali munkakezdéssel.

Téged keresünk amennyiben:

  • Valóban fontos számodra, hogy a vendégek az elvárásukon felüli személyes élményben részesüljenek
  • Nem ijedsz meg a munkába járástól
  • Nem bánod, hogy nem ül 3 főnök a nyakadon egész nap

Munkavégzés helye: 2071 Páty, M1 autópálya 22. km

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
  • Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség (folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
  • Angol nyelv magabiztos ismerete és használata
  • Pontos, megbízható, ápolt és igényes megjelenés
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magas fokú türelem és stressztűrő képesség
  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

Előnyök

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (olasz, spanyol, német, orosz)
  • Szállodában, recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 3-4 nap munkavégzés
  • Munkaidő: 06:00–18:00 vagy 18:00 - 06:00
  • Napi egyszeri étkezés

Munkaidő:

  • 12 óra

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!