Szállítás, fuvarozás

Napi bejárós tehergépjármű-vezetői állás Biatorbágyon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
Fizetés: Nettó 380000 - 450000 / hónap
2019. 09. 11. 14:30

Küldetésünk az, hogy a fontos dolgok nap mint nap célba érjenek, és ebben te lehetsz segítségünkre!

Csatlakozz biatorbágyi csapatunkhoz és dolgozz velünk, hogy minden jó helyen legyen a megfelelő időben.

Feladatok:

  • száraz, hűtött és fagyasztott áru szállítása
  • szállítandó áru fel- és lerakodása
  • a szállítással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány, PÁV I, II, vagy III
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  •  Erkölcsi bizonyítvány
  •  Napi bejárós, egy vagy váltott műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Biatorbágy közeli lakhely
  • áruszállításban szerzett tapasztalat
  • targoncakezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • kiszámítható, pontos bérezés
  • biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati háttér
  • korszerű, karbantartott járműpark
  • segítőkész és tapasztalt irányítói csapat
  • céges versenyek és közösségi rendezvények

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése