Pakolókat keresünk azonnali kezdéssel Biatorbágyra

Pakolókat keresünk azonnali kezdéssel Biatorbágyra!

Fontos: céges buszjáratunk sajnos nincs, illetve szállást sem tudunk biztosítani. A bejárást egyénileg kell megoldania a munkavállalóknak.

(Kelenföldről közlekedik menetrend szerinti buszjárat 20 perc utazási idővel!)

Feladatok

  • Beérkező (ruha) áru kamionról való lepakolása és szortírozása.

Elvárások

  • A munka jellege miatt elsősorban férfi munkaerőt keresünk!

Amit kínálunk

Bérezés:

  • Állandós kollégák: NETTÓ 1450 FT/ÓRA (magába foglalja az útiktg. térítést nettó 200 Ft/ óra) kb. havi nettó 250 e Ft
  • Beugrós kollégák: NETTÓ 1400 FT/ÓRA (magába foglalja az útiktg. térítést nettó 200 Ft/ óra)
  • Heti kifizetés (minden hétfőn)

Fontos: céges buszjáratunk sajnos nincs, illetve szállást sem tudunk biztosítani. A bejárást egyénileg kell megoldania a munkavállalóknak. Kelenföldről közlekedik menetrend szerinti buszjárat 20 perc utazási idővel.‼️

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 12.30-tól 21.00-ig (a munkaidő esetenként eltérhet, a kamionok érkezésétől függően)

ALKALMI MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Jelentkezni Önéletrajzzal  az oldalon keresztül lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott