Szervizes/karbantartó munkakörben álláslehetőség Biatorbágyon

FIX NET Kft.
Biatorbágy
2020. 09. 17.

Biatorbágyi Ipari Parkban található tisztítógépeket értékesítő cég szervizes munkakör betöltésére keres munkatársat.

Feladatok

  • A cég által forgalmazott magasnyomású mosók, súroló automaták, ipari porszívók szervizelése és ügyfélhez történő kiszállítása és átadása.

Munkavégzés helye: Biatorbágy, de igény szerint az ország területén javítási és kiszállítási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Elektromos végzettség és mechanikában való jártasság, B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Angól nyelvtudás és szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, családias-barátságos környezett,modern munkakörülmények, versenyképes jövedelem ( személyes találkozó alkalmával történik az ajánlattétel ), bejárási költség fedezése.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!