Pakoló munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel Biatorbágyra

Pakolókat keresünk azonnali kezdéssel Biatorbágyra.

A munka jellege miatt elsősorban férfi munkaerőt keresünk!

Bérezés: NETTÓ 1400- 1450 FT/ÓRA (1200-1250 Ft/óra + 200 Ft/óra útiköltség térítés = NETTÓ 1400-1450 Ft/óra) --> kb. havi nettó 250-300.000 Ft.

Fontos: szállást sem tudunk biztosítani.

A bejárást  vagy egyénileg Kelenföldről menetrend szerinti buszjárat 20 perc utazási idővel.‼

V️agy igénybe lehet venni céges járatot a következő útvonalon : III. kerület Flórián tér -Batthyány tér- MArgit híd-Budai alsó rakpart -Kelenföld -Biatorbágy (raktár)

Munkaidő: hétfőtől-péntekig  Kezdő időpontok:  09:30 vagy 12.30-tól  érkező kamionok számától- 21.00-ig (a munkaidő esetenként eltérhet, a kamionok érkezésétől függően)

ALKALMI MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehetséges. H-P  09:00-17:00 között.

Feladatok

  • beérkező (ruha)áru kamionról való lepakolása és szortírozása

Elvárások

  • férfi munkaerőt keresünk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott