Raktáros - targoncás álláslehetőség Biatorbágyon

MetAlCu Trade Kft.
Biatorbágy
Nettó 250 000 Ft / Hónap
2021. 10. 26.

A MetAlCu Trade Kft. két magyar magánszemély által alapított vállalkozás. Cégünk stratégiai partnerei és szakmailag elismert munkatársai révén évtizedes tapasztalattal rendelkezünk az alumínium, réz, bronz, acél és műanyag félgyártmányok forgalmazása területén. Termékeink forgalmazása mellett kapcsolódó komplex szolgáltatások, megmunkálások teljes körét kínáljuk partnereink részére.

Munkavégzés helye: Biatorbágy, 2051 Rozália park 11. 3B – MetAlCu Trade Kft.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktárba beérkező áruk szemrevételezése, betárolása
  • A vevők raktárból történő kiszolgálása
  • Szoros kapcsolattartás az irodával
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Készlet és anyagmozgási kimutatások készítése
  • Dokumentumkezelések
  • Leltározás
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. érettségi bizonyítvány megléte
  • Targoncavezetői engedély (OKJ bizonyítvány)
  • Vezetőüléses targonca kezelésére (3324) szerzett képesítés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Csapat- és önálló munkára való készség
  • Vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Önmagára és munkájára való igényesség

Előnyök

  • szakmai tapasztalat
  • nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Megfelelő bérezés
  • Megbízható háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szabad hétvégék - pénteken korán végzünk, ill. a hétvégét mindenki a családjával töltheti
  • Extra szabadságokat biztosítunk munkavállalóink részére
  • Minden 1 évnél régebb óta Nálunk dolgozó Kolléga karácsony előtt jutalmat kap
  • Bejárásban segítjük munkatársainkat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!