Gyártás, termelés

Minőségbiztosítási technikus kollégát felveszünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Páty
2020. 01. 15. 16:17

A Daejung Hungary Kft. műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik.
M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyünkre, fiatalos csapatunk erősítésére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe, hosszú távra:

Minőségbiztosítási technikus

Feladataid közül néhány:

  • termék jóváhagyási folyamat minőségügyi támogatása (PPAP, APQP)
  • aktív részvétel az auditokon (belső, vevői, beszállítói)
  • változás követés (rendszer, folyamat, termék)
  • részvétel a PDCA, kockázat értékelési folyamatokban
  • vevőreklamáció kezelés, kapcsolattartás a vevőkkel
  • részvétel a statisztikai folyamatszabályozásban (SPC)
  • részvétel a minőségirányítási rendszer fenntartásában, fejlesztésében
  • minőségbiztosítási riportok, elemzések készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség és releváns tapasztalat (felsőfokú végzettség előny)
  • belső auditori végzettség előny
  • valamilyen minőségirányítási rendszer ismerete, előny IATF 16949
  • quality technikák ismerete (8D, 5W, PPAP, FMEA, SPC)
  • angol alapfokú nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek, főleg excel
  • önálló munkavégzés
  • pozitív szemlélet, pontosság, probléma megoldási készség

Amit nyújtunk:

  • bejárás támogatás
  • továbbképzési lehetőségek
  • bónuszok
  • megbízható, hosszú távú munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • fiatalos, lendületes csapat
  • korszerű, kulturált munkakörülmények
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése