Raktározás, logisztika

Raktáros állás Biatorbágyon minimum 3 év raktáros tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2016. 08. 17. 09:59

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég keres 2 főt raktáros pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező áruk (rakodólap) átvétele, lerakodása emelővillás targoncával.
  • Anyagmozgások adminisztrálása, készletek nyilvántartása ügyviteli rendszerben.
  • Raktározási rendben meghatározott anyagtárolások biztosítása.
  • Diszpozíciók szerinti kitárolások szervezése, szállítójárműre történő felrakodása emelővillás targoncával.
  • Szállítólevelek kiállítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, minimum 3 év raktáros munkakörben eltöltött idő, targoncás tapasztalat.

Munkába állás tervezett időpontja: 2016. szeptember 15.

Munkavégzés helye: Biatorbágy Vendel Ipari Park

Bér: megegyezés szerint

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal az info@tsconsluting.hu email címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése