Szakmunka

Rakodómunkás álláslehetőség Biatorbágyon határozatlan időre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2017. 06. 22. 14:00

RAKTÁROS

• Feladatok:

A raktáros napi feladata első sorban
• mosdóhigiéniai termékek, szőnyegek és bér munkaruházat összekészítése a szerviz részére,
• mosodai szállítás előkészítése: a szennyes és tiszta áru megfelelő elrendezése, számba vétele,
• visszáru kezelése,
• beérkező áru átvétele, betárolása.

Továbbá:
• anyagmozgatás a raktár területén kézi és gépi erővel
• rendelések előkészítése a kiszállításra
• áruk átvétele és kiadása
• áruk átvételével és kiadásával kapcsolatos adminisztráció
• komissiózás
• mennyiségi és minőségi áruátvétel
• aktív részvétel a raktári folyamatok elvégzésében, leltározási feladatok végzése
• a raktári rend, tisztaság, higiénia fenntartása

Elvárások:
• Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség

• Átlagos fizikai terhelhetőség
• Pontosság, precizitás

Előnyök:
• informatikai ismeretek (Excel, Word,)
• varrni tudás
• hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

• Teljesen bejelentett, kiszámítható, a piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem.

• Tervezhető időbeosztás:
o nincs kötelező túlóra;
o túlóra kizárólag, legalább egy héttel előre egyeztetett időpontokban;
o hétvégi (szombat) munkavégzés max. 2-3 alkalommal évente.
• Szakmailag és pénzügyileg kiemelkedően stabil vállalati háttér.
• Munka- és védőruha biztosítása (téli alá öltözet, munkavédelmi cipő, kesztyű, maszk, stb.) biztosítása a vállalat részéről
• Hosszú távú munkalehetőség: vállalatunknál a raktáros munkatársak átlagosan 4 éve állnak alkalmazásban.
• Munkába járás támogatása: céges busz Budapest (Keleti pu., Astoria, Sasadi út) és Biatorbágy között vagy helyközi bérlet 100%-os térítése vagy gépkocsihasználat támogatás.
• 1 év után ingyenesen beiskolázzuk targonca vezetői tanfolyamra.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

• Jelentkezés E-mailen a viktoria.pap@cws-boco.com címen önéletrajzzal.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése