Vendéglátás

Büfés-pénztáros munkatársakat keresünk Biatorbágyra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2017. 10. 30. 08:38

Biatorbágyi üzemi étterembe keresünk kereskedelemben/vendéglátásban jártas, pontos, önállóan dolgozni tudó, pénzkezelési tapasztalattal rendelkező büfés-pénztáros munkatársat főállásba, két műszakos munkarendbe, azonnali kezdési lehetőséggel!

Feladatok:

  • a vendégek udvarias kiszolgálása
  • pontos pénztárkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

Elvárások:

  • középfokú vagy szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • proaktív értékesítési szemlélet

Előny:

  • Biatorbágy és vonzáskörzete lakhely

Munkavégzés helye: Biatorbágy Ipari park

Érdeklődni telefonon a 0620/ 4004147 -es vagy 0620/ 4004148 -as telefonszámon lehet.

A fényképpel ellátott önéletrajzot az allas@pqs.hu címre várjuk.

A pályázaton a tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését és a Biatorbágy helységnevet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése