Adminisztráció, irodai munka

Logisztikai ügyintéző munka Biatorbágyon, versenyképes bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
2018. 05. 08. 09:15

Logisztikai ügyintéző

Főbb feladatok:
• napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel
• riportok, jelentések, statisztikák készítése
• raktári árumozgások koordinációja
• szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• nagyfokú precizitás
• rugalmasság, önállóság
• középfokú aktív angol nyelvtudás és logisztikai szakmai tapasztalat előnyt jelent

KEZDÉS: azonnal

Amit kínálunk:
• stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
• szakmai fejlődési lehetőséget
• versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Munkaidő: 8 órás, két műszakban (6:00-14:30; 14:00-22:30)

Elérhetőség:

  • allas@gw-world.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése