Éjszakai műszakvezető állás Biatorbágyon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Biatorbágy és környéke
2018. 11. 23. 13:08

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Éjszakai műszakvezető

Feladatok:
• A raktár napi munkafolyamatainak meghatározása és a dolgozók irányítása (8-10 fő)
• A raktári folyamatok ellenőrzése és betartatása
• Komissiózás és készletellenőrzés megszervezése
• Együttműködés, kapcsolattartás a raktárvezetővel és az adminisztrációval
• A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátás

Elvárások:
• Minimum 2-3 éves műszakvezetői tapasztalat logisztikai folyamatokban (X-dock, vagy disztribució előny)
• Határozott, kezdeményező, előrelátó és tervező, aktív személyiség
• Kis létszámú 8-10 fő irányításában szerzettt releváns tapasztalat
• Kommunikációs készségei kiválóak
• Raktár irányítási, fuvartervezési szoftverek ismerete
• Kiemelkedő excel tudás

Előny: angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:
• Versenyképes juttatási rendszer
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Pest megye, Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel megjelölt önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

  • 00864@hr.dekra-arbeit.hu
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése